ŠPORTCENTRUM-LIPT.JÁN s.r.o.

ŠPORTCENTRUM-LIPT.JÁN s.r.o.

ski liptovsky jan - ubytovanie, zrub, chata, relax, turistika, lyžovanie, liptovsky ján

Adresa: Jánska dolina 194, 032 03 Liptovský Ján
Telefón:905 654 675
E-mail:skijavorovica@skijavorovica.sk

Lyžiarske stredisko Liptovský Ján - JAVOROVICA je situované na úpätí severných svahov Nízkych Tatier v jednej z najkrajších dolín Slovenska, vzdialené 7 km od Liptovského Mikuláša. Obec Liptovský Ján je známe kúpeľné miesto s viacerými pozoruhodnými stavebnými pamiatkami.

Stredisko je rodinného typu s vlastnou lyžiarskou školou a lyžiarskou škôlkou. Svoje miesto si v ňom nájdu úplní začiatočníci ale aj kvalitní lyžiari.

Je často navštevované lyžiarskými kurzmi, pretože v jeho blízkosti sú ubytovacie kapacity s prístupnými cenovými reláciami.

Popis zariadenia: objekt drevenej zrubovej konštrukcie, pozostávajúci z dvoch podkrovných izieb pre tri a tri osoby, podkrovnej chodby, prízemnej obývacej miestnosti (možnosť zriadenia 2 miest na spanie) s kuchynským kútom, sociálnym zariadením a sprchovacím kútom s napojením na inž. siete. Kuchynský kútik je vybavený kompletnou kuchynskou linkou s el. šporákom, mikrovlnou rúrou, varnou kanvicou, kompletnou sadou hrncov, riadov a príborov. K dispozícii sú aj dve 175l chladničky s 20l zabudovanými mrazničkami. Na ľavej strane pozemku pri potoku Štiavnica je zriadené ohnisko pre potreby opekania. V prípade, že návštevníci nemajú záujem využívať vlastnú kuchyňu je možné objednať si stravovanie v bistre Krmelec (50m od zariadenia). Parkovanie priamo pri zariadení bez strážnej služby.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.