R-COMP, s.r.o.

R-COMP, s.r.o.

Počítače pre celú rodinu - predaj PC zostáv a PC komponentov Ružomerok

Adresa: E. Bohúňa 2064/9, 3401 Ružomberok
Telefón:0905 535 251
Kontaktná osoba:Mgr. Radovan Kalina (majiteľ)
E-mail:radovan@r-comp.sk

Firma R-Comp vznikla 2. marca 1996 na začiatku len s jedným zamestnancom a konateľom v jednej osobe. Postupne sa jej poskytované služby rozrastali od bežného predaja a servisu PC zostáv a PC komponentov na servis tlačiarní a monitorov, poskytovanie servisu u klienta, prenájom HW a iné činnosti.

Momentálne firma zamestnáva 7 zamestnancov a patríme medzi najväčšie firmy s predajom a servisom IT techniky v regióne a to nielen rozlohou kancelárií / 180 m2 /, ale aj rozsahom a kvalitou poskytovaných služieb. Našim hlavným cieľom je maximálna spokojnosť klienta. V prvom rade kladieme dôraz na klienta – poradenstvo, spĺňanie jeho predstáv a túžob o IT, dodávka samotných IT a v konečnom dôsledku pre klienta dôležitý záručný ale aj pozáručný servis.

Veríme a pevne dúfame, že si vyberiete minimálne jednu z našich poskytovaných činností a budete ju stále
a spokojne využívať. A tí, ktorí nás poznajú nám ostanú naďalej verní.

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.