Skladník - vodič

Pracovná oblasť:
Doprava, špedícia, logistika
V meste:
Nové Zámky
Možný termín nástupu:
ihneď
Hlavný
Ponúkame:
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
mesačná mzda + Q prémia
Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, prosíme Vás o zaslanie Vášho životopisu na mailovú adresu: dulkova@verexelto.sk s predmetom správy: "Skladník - vodič NZ". Kontaktovať a viesť v databáze budeme len vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor s vedením spoločnosti.

V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie v našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou Vašich osobných údajov podľa zákona č. 122/13 Z.z.
Spoločnosť VEREX-ELTO, a.s. je jednou z najvýznamnejších obchodných spoločností v oblasti distribúcie elektrotechnického tovaru na Slovensku. Je zameraná na veľkoobchodný predaj káblov, rozvádzačov, elektroinštalačného materiálu, svietidiel a doplnkového sortimentu z tejto oblasti. Medzi dodávateľov spoločnosti patria najvýznamnejšie svetové spoločnosti ako aj lokálni výrobcovia, ktorých štruktúra je navrhnutá tak, aby boli pokryté všetky požiadavky našich zákazníkov.Na Slovensku pôsobí od roku 1993 a zamestnáva 130 zamestnancov.
Kontakt:
Podrobnosti
Dátum pridania:
17.4.2018
Počet videní:
108