Úvod > Ponuka práce > Pomocné práce > Sanitárka - Upratovačka pre Aquapark Bešeňová (neposkytujeme ubytovanie)

Sanitárka - Upratovačka pre Aquapark Bešeňová (neposkytujeme ubytovanie)

Ďalšie ponuky v kategórií

Pracovná oblasť:
Pomocné práce
V meste:
okres Ružomberok
Možný termín nástupu:
ASAP
Ponúkaný druh pracovného pomeru:
Hlavný
Ponúkame:
Ponúkame Ti:

- SKIPASS 1+1, AQUAPASS 1+1

- práca na HLAVNÝ PRACOVNÝ POMER

- PRAVIDELNÁ mesačná mzda s príplatkami

- ZĽAVY vo všetkých gastro prevádzkach, športových obchodoch Tatry Motion, zamestnanecké pobyty a MNOHO ĎALŠÍCH zliav a výhod, ...

Náplň práce:
Ponúkaný plat:
480 EUR + osobné príplatky za vykonanú prácu , príplatky za prácu v sobotu, nedeľu, sviatky v zmysle Zákonníka práce .
Vhodná pre absolventa:
Áno
Podmienky výberového konania:
V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše životopisy na nižšie uvedený mail.U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov.V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.Za pochopenie ďakujeme.
O spoločnosti:
Spoločnosť TATRY MOUNTAIN RESORTS, a.s. je najväčším subjektom v oblasti cestovného ruchu na Slovensku, ktorá vlastní a prevádzkuje atraktívne lyžiarske strediská a hotely v oblasti Nízkych a Vysokých Tatier, ako aj sieť športových obchodov a zážitkových aktivít pri týchto strediskách. V regióne Liptov prevádzkuje aj Tatralandiu, ktorá sa od leta 2016 stala najväčším areálom vodnej zábavy s ubytovaním v Strednej Európe a zároveň jediným, kde si môžete aj zasurfovať. Spoločnosť TATRY MOUNTAIN RESORTS, a.s. má záujem zamestnávať talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov. Našim zamestnancom umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál.
Kontakt:
Viac informácií
Dátum pridania:
7.7.2018
Počet videní:
28