Úvod > Ponuka práce > Cestovný ruch, gastro, hotelierstvo > Recepčná/ý pre Hotel Galéria****

Recepčná/ý pre Hotel Galéria****

Ďalšie ponuky v kategórií

Pracovná oblasť:
Cestovný ruch, gastro, hotelierstvo
V meste:
okres Ružomberok
Možný termín nástupu:
ASAP
Ponúkaný druh pracovného pomeru:
Hlavný
Ponúkame:
Využi svoju šancu a pridaj sa k nám. Pracuj v krásnom a atraktívnom prostredí nového Hotela Galéria**** v Bešeňovej. Staň sa súčasťou nášho profesionálneho tímu.

Ponúkame Ti:

- dlhodobé perspektívne zamestnanie, práca na hlavný pracovný pomer,

- stála pravidelná mesačná mzda, zamestnanecké ubytovanie, stravovanie, pracovné oblečenie,

- možnosť ďalšieho vzdelávania, profesionálneho rozvoja,

- skipass 1+1, aquapass 1+1,

- množstvo zamestnaneckých zliav a výhod.
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
672 EUR,- základná mzda + príplatky za prácu v sobotu, nedeľu, sviatky v zmysle zákonníka práce a podnikovej kolektívnej zmluvy
Vhodná pre absolventa:
Áno
Podmienky výberového konania:
V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše životopisy na nižšie uvedený mail.U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov.V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.Za pochopenie ďakujeme.
O spoločnosti:
Spoločnosť TATRY MOUNTAIN RESORTS, a.s. je najväčším subjektom v oblasti cestovného ruchu na Slovensku, ktorá vlastní a prevádzkuje atraktívne lyžiarske strediská a hotely v oblasti Nízkych a Vysokých Tatier, ako aj sieť športových obchodov a zážitkových aktivít pri týchto strediskách. V regióne Liptov prevádzkuje aj Tatralandiu, ktorá sa od leta 2016 stala najväčším areálom vodnej zábavy s ubytovaním v Strednej Európe a zároveň jediným, kde si môžete aj zasurfovať. Spoločnosť TATRY MOUNTAIN RESORTS, a.s. má záujem zamestnávať talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov. Našim zamestnancom umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál.
Kontakt:
Viac informácií
Dátum pridania:
7.7.2018
Počet videní:
114