Úvod > Ponuka práce > Obchod, obchod. zástupca > Odborný predajca, Interný predajca / Ružomberok (so zameraním na stavebný materiál)

Odborný predajca, Interný predajca / Ružomberok (so zameraním na stavebný materiál)

Pracovná oblasť:
Obchod, obchod. zástupca
V meste:
Ružomberok
Možný termín nástupu:
dohodou
Hlavný
Ponúkame:
- na osobnom pohovore
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
dohodou
Prosím, svoje životopisy posielať na adresu: schwartzova@bekwoodcote.sk
Do predmetu správy uvádzať názov pozície.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.
Ďakujeme za porozumenie.
Firma BEKWOODCOTE s.r.o., je špecializovaný predajca stavebného materiálu na suchú vnútornú výstavbu, izolácie a certifikované tepelnoizolačné fasádne systémy.
Kontakt:
Podrobnosti
Dátum pridania:
6.10.2017
Počet videní:
74