Úvod > Ponuka práce > Administratíva > Obchodná asistentka/Predajca

Obchodná asistentka/Predajca

Ďalšie ponuky v kategórií

Pracovná oblasť:
Administratíva
V meste:
Ružomberok
Možný termín nástupu:
dohodou
Ponúkaný druh pracovného pomeru:
Hlavný
Ponúkame:
Čo ti ponúkame?

Budeš pracovať v ľudskom kolektíve, plnom zapálených a nadšených ľudí. Neustále ťa budeme vzdelávať a zdokonaľovať v predajných zručnostiach. Pre najlepších máme pripravené bonusové benefity, ako napr. permanentku do fitka, či aquaparku. Dostaneš u nás základnú mesačnú mzdu, no „zarábať“ budeš až na základe svojho výkonu – ak máš rád výzvy, dobrou správou je, že strop neexistuje:) Máš možnosť neustále posúvať hranice svojich schopností a kariérne rásť. Budeš sa podieľať na raste a úspechoch firmy.
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
základný mesačný plat + provízny systém bez hornej hranice
Vhodná pre absolventa:
Áno
Podmienky výberového konania:
Pošlite, prosím, svoj životopis a motivačný list na e-mail: carta@carta.sk a my Vás budeme kontaktovať telefonicky alebo e-mailom.
Vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.
O spoločnosti:
CARTA Slovakia s.r.o. je obchodná spoločnosť s 20 ročnou tradíciou zaoberajúca sa veľkoobchodnou a maloobchodnou činnosťou s produktmi a priamym zastúpením výrobných závodov, a to v oblasti papierenského odvetvia, papierovej hygieny a čistiacej chémie, obalových a spotrebných materiálov pre firmy a organizácie, kancelárskych, školských a kreatívnych potrieb. Tovary a služby predávame na slovenskom i európskom trhu, výhradne uvádzame na trh inovatívne produkty. Našimi zákazníkmi sú veľkoobchodné a maloobchodné spoločnosti, výrobné závody, zdravotnícke zariadenia, školy, gastronomické a ubytovacie zariadenia, štátne organizácie, ako aj živnostníci a koneční spotrebitelia.
Víziou našej spoločnosti je byť jednotkou v ponuke a v plnení nákupných požiadaviek zákazníkov v oblasti spotrebných materiálov v regióne Stredného Slovenska.
Kontakt:
Podrobnosti
Dátum pridania:
10.10.2017
Počet videní:
43