Masér

Pracovná oblasť:
Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť
V meste:
okres Ružomberok
Možný termín nástupu:
dohodou
Hlavný
Ponúkame:
Ponúkame perspektívne zamestnanie v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti, v atraktívnom horskom prostredí Liptova

Trvalé zamestnanie na hlavný pracovný pomer

Možnosť ďalšieho vzdelávania a profesijného rastu

Zvýhodnené zamestnanecké stravovanie

Využívanie služieb komplexu za zvýhodnené ceny aj pre rodinných príslušníkov

Bezplatné zamestnanecké ubytovanie

Ak máte chuť byť súčasťou jedinečného projektu s možnosťou sebarealizácie, neváhajte a pridajte sa k nášmu tímu

Tešíme sa na Vás!

Viac o našej spoločnosti sa dozviete na www.gothal.sk
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
Základná zložka mzdy 580 €, osobné ohodnotenie a odmeny od 90 €, príplatky za So,Ne a Sv podľa Zákonníka práce
Vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Vybraní uchádzači, spĺňajúci naše požiadavky budú kontaktovaní telefonicky a následne budú pozvaní na osobný pohovor.

Svoj Životopis a Žiadosť o prijatie do zamestnania nám pošlite na e-mail : labajova@gothal.sk, viac info na 0948 882 824.
YVEX s.r.o., je perspektívna, dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá prevádzkuje turisticko - relaxačný komplex GOTHAL, nachádzajúci sa v príjemnom horskom prostredí v obci Liptovská Osada. Súčasťou komplexu je reštaurácia s pizzériou, Vodný svet s bazénmi, saunami, wellness a fitness centrum, beauty služby. Hostia majú možnosť ubytovania v Apartmánovom dome Smrek s reštauráciou alebo v rekreačných chalupách, ktoré svojou architektúrou pripomínajú štýl pôvodnej drevenej liptovskej dediny.
GOTHAL je výnimočný multifunkčný areál uprostred nádhernej prírody na rozhraní Veľkej Fatry a Nízkych Tatier, ktorý poskytuje návštevníkom komfort pohodlného ubytovania a aktívneho oddychu s množstvom športových aj relaxačných aktivít.

Viac o nás sa dozviete na www.gothal.sk
Kontakt:
Viac informácií
Dátum pridania:
22.7.2018
Počet videní:
65