Úvod > Ponuka práce > Výroba, priemysel > CNC operátor

CNC operátor

Pracovná oblasť:
Výroba, priemysel
V meste:
Žilinský kraj
Možný termín nástupu:
ASAP
Hlavný
Ponúkame:
- nástup priamo do KMEŇOVÉHO STAVU spoločnosti,

- zaujímavé platové ohodnotenie, platový rast,

- každoročná valorizácia platov,

- odmeny a bonusy (mesačné, kvartálne, polročné, ročné),

- doprava do zamestnania firemnými autobusmi bezplatne,

- práca a kariéra v stabilnej zahraničnej spoločnosti,

- tímové akcie,

- špičkové technológie a vybavenosť pracovísk pri výrobe auto-modulov,

- perspektívne pracovisko s možnosťou kariérneho rastu.
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
1140 € brutto (priemer s bonusmi)
Odpovedáme iba vybraným uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky.
Mobis Slovakia s.r.o in tandem with Kia Motors move to build a plant in Slovakia to aggressively advance into the European market. Hyundai Mobis established Mobis Slovakia (MSS) to supply modules and bumpers to locally manufactured Kia Motor on a Just In Sequence (JIS) & Just In Time (JIT) basis. The corporation was established in February 2004 and in May 2006 production lines and facilities were completed. In November 2006 Mobis Slovakia began producing and suppluing three key modules for Kia cars manufactured by Kia Motors to advance into the European market. Mobis Slovakia is doing a key role in central Europe to lead the world auto parts industry of the 21st century by entering the group of the global top 10 as the representative Korean parts manufacturer.
Kontakt:
Podrobnosti
Dátum pridania:
15.5.2018
Počet videní:
77