Penzión Andrej Ružomberok

príjmite pozvanie do nášho penziónu. Starožitný nábytok, krb, knižnica, internet, moderný život a tradície tvoria jeden esteticky zladený harmonický celok, ktorého neoddeliteľnou súčasťou sa stanete i Vy.

Penzión Andrej Ružomberok

Penzión Andrej Ružomberok - ubytovanie, stravovanie, libresso, kaviareň

príjmite pozvanie do nášho penziónu. Starožitný nábytok, krb, knižnica, internet, moderný život a tradície tvoria jeden esteticky zladený harmonický celok, ktorého neoddeliteľnou súčasťou sa stanete i Vy.

Adresa: A. Bernoláka 40, 034 01 Ružomberok
Telefón:+421 44 4332550, +421 905 821852
E-mail:ruzomberok@penzionandrej.sk

Milí priatelia,

príjmite pozvanie do nášho penziónu. Starožitný nábytok, krb, knižnica, internet, moderný život a tradície tvoria jeden esteticky zladený harmonický celok, ktorého neoddeliteľnou súčasťou sa stanete i Vy. Každý hosť má pre nás jedinečnú hodnotu, venujeme mu svoj čas a pozornosť.

V Libresse – kaviarni s knižnicou - podávame dobrú kávu, čaj, dezerty, nápoje, raňajky a polpenziu ubytovaným hosťom, organizujeme firemné podujatia, rodinné posedenia, koncerty, kultúrne a vzdelávacie programy. Prenajímame priestory, výpočtovú, kancelársku a audiovizuálnu techniku. Bezplatne poskytujeme pripojenie na internet, poradenstvo a odbornú pomoc.

V béžovej, zelenej, modrej, žltej a oranžovej izbe ponúkame komfortné ubytovanie. Každá izba má kúpeľňu s WC, TV-SAT, chladničku a WiFi pripojenie na internet a počítačovú sieť. Bezpečne zaparkujete v areáli penziónu.

Tu, priamo v centre Ružomberka začínajú turistické chodníky a cyklotrasy, tadiaľto tečie rieka Váh. Nad mestom sa vypína Malino Brdo s lyžiarskym strediskom Skipark***** (2 km), nablízku je Thermal park Bešeňová (12 km). Príďte si zalyžovať, vystúpiť na niektorý z okolitých vrchov, urobiť výlet na horských bicykloch, splaviť rieku Váh, zajazdiť si na koni, zaplávať si, či len tak relaxovať. Ste srdečne vítaní. Nech sa páči, vstúpte.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.