EVERGREEN, s.r.o.

EVERGREEN, s.r.o.

Evergreen - výroba nábytku - nábytok dobový, štýlový, etnický, romantický, moderný, Ružomberok

Adresa: Štiavnická cesta 8
E-mail:evergreen@nextra.sk

* Výrobný program firmy Evergreen má viac ako 20 kolekcií v rôznom štýle a prevedení, ktoré charakterizujú remeselnícku tvorbu v danom čase.

* Nábytky firmy Evergreen sú vhodné do hotelov, penziónov a chát rôzneho druhu a veľkosti.
* Firma Evergreen ponúka nábytky do jedálne, spálne, salónu, vstupnej haly, alebo jednoducho dekoračné kusy lahodiace oku.

* Nábytky sú vyrábané tradičným remeselníckym spôsobom, pri ktorom dominuje ručná práca. Povrchové úpravy s ich typickými prvkami ako umelé ostarenie alebo patina dodávajú nábytku jedinečný charakter a svojráznosť.

* Každý kus nábytku prejde prísnou kontrolou pri výrobnom procese ako aj pred expedíciou. Všetky výrobky firmy Evergreen sú z masívu.

* Každá kolekcia je vlastnou tvorbou, náš exkluzívny dizajnér Allido CASARSA má mnohoročné skúsenosti na medzinárodnom trhu.

* Moridlá, laky, vosky a kovania sú starostlivo vyberané na zahraničnom a domácom trhu.

* Firma Evergreen ponúka exkluzívne výrobu nábytkov na mieru, ako aj možnosť povrchovej úpravy podľa Vami zadanej vzorky.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.