Úvod > Top ponuky > ​​Breussova masáž, Dornova metóda.

​​Breussova masáž, Dornova metóda.

Dalšie ponuky v kategórií

Popis:

​​Breussova masáž
Breussova masáž je ideálnym doplnením Dornovej metódy. Vyvinul ju prírodný liečiteľ Rudolf Breuss / Rakúsko/. Jemná energetická masáž sa môže použiť aj samostatne.

Uvoľňuje telesné aj psychické bloky. Do oblasti chrbtice

Breussova masáž a Dornova metóda

​​Breussova masáž - je energetická masáž. Pochádza od Rudolfa Breussa, rakúskeho liečiteľa, ktorý je u nás známy 42-dennou liečebnou kúrou proti rakovine. Táto masáž regeneruje medzistavcové platničky, čím rieši široké spektrum zdravotných ťažkostí a mimo iné vedie k odbúravaniu hlboko uložených psychických problémov. Podľa Rudolfa Breussa neexistujú opotrebované platničky, ale zdegenerované, ktoré sa touto masážou regenerujú. Platničky sa regenerujú v noci, preto je dobré sa pred spaním natiahnuť, aby bola chrbtica uvoľnená.

Dornova metóda - je jemná manuálna terapia, ktorá uvádza energetické dráhy, kĺby, stavce do správnej polohy. Zrovnáva rozdielnu dĺžku končatín, napravuje vybočenie jednotlivých stavcov. Je vysoko účinná pri skolióze chrbtice, bolestiach bedrových a ostatných kĺbov a bolestiach chrbta. Je neoddeliteľným pomocníkom pri prevencii vzniku artróz a iných porúch pohybového aparátu. Je neoddeliteľnou súčasťou riešenia množstva zdravotných problémov od detoxikácie organizmu, cez kardiovaskulárne problémy až po neplodnosť a veľa iných zdravotných komplikácií. Je kombinovaná s Breussovou masážou.

Názov:
​​Breussova masáž, Dornova metóda.
Cena:
15€ Breussova,15€ Dornova
Kontakt:
+421911034165
Kontaktná osoba:
Helena Sališová
Viac o firme:
Masážno - relaxačné centrum Luna, masáže Ružomerok
Počet videní:
4296
Dátum pridania:
6.1.2016

Chcete ponúknuť služby?

Využite top ponuky.