ruzomberok.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Byty, domy, chaty a iné reality v Ružomberku a okolí

Reality 1-20 z 48

REALITY Ružomberok a okolie

Prenájom obchodných priestorov

Dátum pridania: 26.10.2016

Prenájmem obchodné priestory na ulici Karola Salvu. Cena dohodou.

Prenájom obchodných priestorov

Lukratívny pozemok, Žilina – Lesopark, 1 653 m2

Dátum pridania: 24.11.2016

Ponúkame na predaj pekný, rovinatý, slnečný pozemok v Žiline, v lukratívnej lokalite Lesopark. Pozemok má celkovú výmeru 1 653 m2 a v katastri je vedený ako TTP a ostatné plochy. Čaká sa na územné rozhodnutie.  Rozmery pozemku sú cca 66x25 m2. Na pozemku sú všetky inžinierske siete: voda, plyn, elektrina aj kanalizácia. V blízkosti je kompletná občianska vybavenosť. VÝBORNÁ PONUKA V JEDNEJ Z NAJLUKRATÍVNEJŠÍCH LOKALÍT V ŽILINE!!!

Lukratívny pozemok, Žilina – Lesopark, 1 653 m2

Pozemok na predaj, Šuja, 1 634 m2

Dátum pridania: 4.11.2016

Ponúkame na predaj pekný, rovinatý, slnečný pozemok v obci Šuja, vzdialenej od Rajca cca 2,5 km a od krajského mesta Žilina cca 22 km. Pozemok má celkovú výmeru 1 634 m2 a v katastri je vedený ako orná pôda. V blízkosti cca 50-100 m sa nachádzajú inžinierske siete: voda, plyn a elektrina. Autobusové dopravné napojenie, základná občianska vybavenosť v obci. Cena: 18 000,-€. 

Pozemok na predaj, Šuja, 1 634 m2

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS!!!Veľký 2-izbový byt v pôvodnom stave, Žilina – centrum, 107 m2

Dátum pridania: 28.10.2016

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ veľký 2-izbový byt vo veľmi žiadanej lokalite v centre Žiliny, na Ulici Veľká Okružná. Byt má celkovú úžitkovú plochu až 107 m2. Byt sa nachádza na  prízemí v 3-poschodovom tehlovom bytovom dome bez výťahu. Byt je s výnimkou plastových okien v pôvodnom stave a vyžaduje si rozsiahlu rekonštrukciu. Dispozičné riešenie: priestranná chodba z ktorej sa vchádza do WC, kuchyne a obývacej izby. Z kuchyne je vstup do komory a kúpeľne, do druhej izby sa vchádza cez obývaciu izbu. Z druhej izby je aj vstup do kúpeľne. Na byte sú plastové okná, PVC podlahy, Umakartové jadro, kúpeľňa s vaňou a umývadlom, samostatné WC, stará základná kuchynská linka. Byt je ideálny pre tých, ktorí by si ho chceli kompletne prerobiť podľa vlastných predstáv. Vďaka svojej veľkosti je možné ho rôzne dispozične prerobiť. Výhodami je teda najmä jeho výmera a to, že sa byt nachádza v centre, takže v dosahu je kompletná občianska vybavenosť.  Byt sa nachádza v tichom prostredí, bytový dom má vlastný dvor. ZAUJÍMAVÁ PONUKA!!!

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS!!!Veľký 2-izbový byt v pôvodnom stave, Žilina – centrum, 107 m2

Exkluzívne iba u nás!!! Areál bývalého pivovaru na predaj

Dátum pridania: 25.10.2016

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS. Ponúkame na predaj areál bývalého pivovaru nachádzajúci sa v centrálnej časti mesta. Areál, ako aj objekty sú bez pivovarníckej technológie. Plocha areálu je cca. 18 000m2, väčšinou sú to spevnené plochy a objekty bývalého pivovaru. Je prístupný z troch miestnych komunikácií, čiže do areálu sú tri vjazdy. Objekty sú pripojené na 380V, sú napojené na kanalizáciu a vody a má vlastnú vŕtanú studňu. Plyn sa nachádza v priľahlej miestnej komunikácií. Jestvujúce objekty sú v rôznom technickom stave, napríklad hala o výmere cca. 4500m2 je v zachovalom stave schopná okamžitého užívania na priemysel, alebo skladovanie. Ostatné jestvujúce objekty potrebujú buď zásadnú rekonštrukciu, alebo ich bude treba asanovať. Areál je okrem priemyselného účelu možné po sanácií využiť taktiež na výstavbu bytových domov, po ktorých je v tejto lokalite významný dopyt. Ďalšia možnosť je využitie na platené parkovisko. Čo sa týka priemyselného využitia je potrebné prihliadať na okolitú zástavbu rodinných domov. Poloha a veľkosť areálu je vhodná na obchodné centrum s dostatočne veľkými parkovacími plochami. Súčasťou areálu je tiež vysoký tehlový komín, ktorý je v súčasnosti bez využitia. Areál je okamžite k dispozícií. CENA JE BEZ DPH.

Exkluzívne iba u nás!!! Areál bývalého pivovaru na predaj

Stavebný, rovinatý pozemok, Krasňany okr. Žilina, 1101 m2

Dátum pridania: 13.10.2016

Ponúkame Vám na predaj pekný rovinatý, slnečný pozemok v katastrálnom území Krasňany okr. Žilina s výmerou 1101 m2.  Pozemok je vedený ako TTP. Na pozemku sú dovedené všetky IS (voda, plyn, elektrina, kanalizácia) a k pozemku vedie asfaltová prístupová cesta. Pozemok je ideálny na výstavbu rodinného domu prípadne výstavbu rekreačnej chaty. V blízkosti sa nachádza bytový súbor Krasňany, v susedstve sa začne na jar výstavba rodinného domu. Je v tichej lokalite s peknou okolitou prírodou. Cena pozemku je 59 000 €.

Stavebný, rovinatý pozemok, Krasňany okr. Žilina, 1101 m2

Veľký pozemok, Kotrčina Lúčka, 8765 m2

Dátum pridania: 13.10.2016

Ponúkame Vám na predaj pozemok v žiadanej a tichej  lokalite Kotrčina Lúčka. Pozemok je slnečný, mierne svahovitý s výmerou cca 8765 m2. K pozemku vedie prašná cesta. Na pozemku je dovedená elektrina. Je vedený ako orná pôda a TTP. Pozemok má vecné bremeno -  nadzemné siete. V okolí je pekná príroda a dostatočná občianska vybavenosť. Cena pozemku je 2,5€/m2

Veľký pozemok, Kotrčina Lúčka, 8765 m2

Lukratívny , pekný stavebný pozemok, Lietavská Svinná-Babkov, 815 m2

Dátum pridania: 12.10.2016

Ponúkame Vám na predaj lukratívny, slnečný, mierne svahovitý stavebný pozemok v žiadanej, tichej, okrajovej lokalite v katastrálnom území Lietavská Svinná - Babkov. Pozemok o výmere 815 m2 má priľahlú prístupovú cestu asfaltovú. K jednotlivým pozemkom prístupová cesta ešte nie je dobudovaná, ale je už zarátaná v cene pozemku.V katastri je vedený ako orná pôda, ale na pozemok je vydané platné územné rozhodnutie na výstavbu rodinného domu. Možnosť odkúpenia aj susedných parciel. V priľahlej komunikácii je dovedená elektrina a plyn. Pozemok je výnimočný najmä výbornou lokalitou v ktorej sa nachádza, ako aj tým, že je pripravený takmer k okamžitej výstavbe rodinného domu. Je to výborná ponuka za výhodnú cenu! Cena pozemku je 30 150 €

Lukratívny , pekný stavebný pozemok, Lietavská Svinná-Babkov, 815 m2

NOVÁ CENA!!! 3 lukratívne stavebné pozemoky, Lietavská Svinná-Babkov, 815 m2

Dátum pridania: 12.10.2016

Ponúkame Vám na predaj 3 lukratívne stavebné pozemky, ktoré sú slnečné, mierne svahovité a nachádzajú sa v žiadanej, tichej, okrajovej lokalite v katastrálnom území Lietavská Svinná - Babkov. Každý pozemok má výmeru 815m2 a má súkromnú asfaltovú prístupovú cestu. V katastri sú vedené ako orná pôda, ale už je vydané platné územné rozhodnutie na výstavbu rodinného domu. V priľahlej komunikácii je dovedená elektrina a plyn. Pozemky sú výnimočné najmä výbornou lokalitou v ktorej sa nachádzajú, ako aj tým, že sú pripravené takmer k okamžitej výstavbe rodinného domu. Je to výborná ponuka za výhodnú cenu.

NOVÁ CENA!!! 3 lukratívne stavebné pozemoky, Lietavská Svinná-Babkov, 815 m2

Poľnohospodársky areál na predaj, Rajec, 21 524 m2

Dátum pridania: 12.10.2016

Ponúkame na predaj poľnohospodársky areál nachádzajúci sa v žiadanej lokalite v Rajci, vhodný na rôznorodé podnikateľské využitie. Areál má celkovú úžitkovú plochu až 21 524 m2, z toho 19 413 m2 tvoria TTP a zvyšok sú zastavané plochy a nádvoria. Areál je tvorený niekoľkými objektmi s rôznou výmerou: 1. ovčín (703 m2), 2. senník (458 m2), 3. telatník (469 m2), 4. stajňa (366 m2), 5. sociálne zariadenie (53 m2), 6. žumpa a vodojem (62 m2).  1. Ovčín je prízemný objekt obdĺžnikového tvaru a polkruhového priečneho profilu, je samostatne stojaci, nie je podpivničený. Základy tvoria betónové pätky v ktorých je osadená nosná konštrukcia z oceľových trubiek. Obvodový plášť a strecha sú tvorené z vlnitých sklolaminátových dielcov. Dispozične tvorí hala jeden výrobný priestor využívaný na spracovanie dreva. Vstup do haly je z dvoch strán cez oceľové vráta. Betónová podlaha. Objekt je napojený na elektrinu a vodu, nie je vykurovaný ani napojený na kanalizáciu. 3. Telatník je využívaný ako stolárska dielňa. Je to samostatne stojaci prízemný objekt obdĺžnikového tvaru so sedlovou strechou. Je tvorený dvoma priestormi. Objekt má betónové základy a drevenú konštrukciu, je obitý dreveným obkladom, plechová strecha, betónové podlahy, drevené okná. Napojený na elektriku a vodu, sú tu kachle na tuhé palivo. Pod ním sa nachádza žumpa, takže možnosť využitia aj ako maštaľ. 4. Stajňa má obdĺžnikový tvar, sedlovú strechu, betónové základy, tehlová konštrukcia, strešná krytina škridla, podlaha cementový poter, oceľové okná. Objekt je zvnútra aj zvonku obložený tatranským profilom. Vhodné na využitie ako stajňa pre kone. 5. Sociálne zariadenie – jednopodlažný objekt tvorený vstupnou chodbou a príručným skladom, má drevenú konštrukciu so sedlovou strechou, plechová strešná krytina, doskové podlahy, drevené okná, vnútorné vápenné omietky, napojenie na elektriku. 6. Vodojem je kopaná studňa s hĺbkou 5 m, vystužená betónovými skružami a zakrytá betónovým poklopom. Areál je určený na poľnohospodárske účely, ale je možné využiť ho na rôznorodé podnikateľské účely. Je možné odkúpiť len časť areálu, alebo celý areál.       

Poľnohospodársky areál na predaj, Rajec, 21 524 m2

Rodinný dom v rekonštrukcii vhodný na podnikanie, Žilina – Hálkova ul. + pozemok 558 m2

Dátum pridania: 12.10.2016

Ponúkame na predaj starší rodinný dom v ktorom práve prebieha rekonštrukcia. Dom je v štádiu holostavby. Nachádza sa vo veľmi žiadanej lokalite v Žiline, časť Malá Praha, na Hálkovej ulici. Predmetom predaja je vlastne polovica dvojdomu. Dom je podpivničený, má prízemie a podkrovie. Má tehlovú konštrukciu, novú sedlovú strechu – škridla, fasáda - brizolit, nové plastové okná, podlahy – cementový poter.  Vnútro domu a fasáda si vyžadujú kompletnú rekonštrukciu, čo je výhodné najmä pre tých, ktorí  by si chceli dom zrekonštruovať podľa vlastných predstáv a potrieb. Zastavaná plocha domu a priľahlých plôch je 241 m2, pozemok má výmeru 558 m2, časť plochy je spevnená a časť je zastavaná garážami. Napojený je na všetky inžinierske siete. Výhodami tejto nehnuteľnosti je najmä lokalita v ktorej sa dom nachádza, veľmi dobrá dostupnosť a kompletná občianska vybavenosť. Dom je ideálny na využitie aj ako sídlo firmy, prípadne ako administratívny objekt. VÝBORNÁ PONUKA!!!

Rodinný dom v rekonštrukcii vhodný na podnikanie, Žilina – Hálkova ul. + pozemok 558 m2

Priemyselný areál na predaj, Kysucké Nové Mesto, 20 404 m2

Dátum pridania: 12.10.2016

Ponúkame na predaj priemyselný areál nachádzajúci sa v katastrálnom území obce Kysucké Nové Mesto v smere na Rudinu. Areál leží na pozemku s celkovou výmerou až 20 404 m2. Pozemok je rovinatý. Areál je napojený na všetky IS okrem plynu. Na pozemku ležia dve haly, každá s výmerou cca 850 m2, s vlastnými kanceláriami, sociálnymi zariadeniami a kuchynkou. Tieto priestory sú vo veľmi dobrom stave a sú dostatočne reprezentatívne. Haly majú stropy vysoké 6m až 8m, pričom sa jedná o voľný priestor (bez podperných stĺpov). Areál má vlastnú trafostanicu, vlastnú vrátnicu, a vážnicu. Je vhodný na využitie najmä na výrobné či skladové účely. Veľkou výhodou je výborná dopravná dostupnosť, veľká výmera pozemku umožňujúca dobudovanie nových objektov, ako aj dobrý stav objektov. Cena areálu DOHODOU!!!

Priemyselný areál na predaj, Kysucké Nové Mesto, 20 404 m2

Rodinný dom v pôvodnom stave, Bytča - Štiavnik + pozemok 501 m2

Dátum pridania: 12.10.2016

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v pôvodnom stave v žiadanej a tichej lokalite Bytča - Štiavnik. Nachádza sa na rovinatom, slnečnom pozemku o výmere 501 m2. Dom je v pôvodnom stave, má sedlovú strechu, zádverie so vstupom do pivnice s výmerou 4x4 m, kuchyňa, chodba, obývacia izba, spálňa kde sa nachádza komín s možnosťou napojenia krbových kachiel, kúpeľňa. WC je suché a hneď za domom. Na pozemku sa nachádzajú hospodárske budovy vhodné na chov domácich zvierat ( murovaný chlievik 2x2 m, maštaľ 5x5 m, humno 5x10 m). Na opačnej strane pozemku, za domom sa nachádza potok. V okolí dostatočná občianska vybavenosť. Cena domu je 41 500 €

Rodinný dom v pôvodnom stave, Bytča - Štiavnik + pozemok 501 m2

Chalupa, Slovany (okr.Martin) + veľký pozemok 1 285 m2

Dátum pridania: 12.10.2016

Ponúkame na predaj chalupu v pôvodnom stave v obci Slovany, vzdialenej od okresného mesta Martin cca 15 km, od Turčianskych Teplíc cca 15 km a od obce Kláštor pod Znievom cca 1 km. Dom má tehlovú konštrukciu, sedlovú strechu – pozink.plech, fasáda - brizolit, pôvodné drevené okná.  Napojený je na inžinierske siete: voda + vlastná studňa a elektrina, suché wc. Najväčšou výhodou tejto nehnuteľnosti je najmä pekný, veľký rovinatý pozemok s výmerou až 1285 m2. Dom si vyžaduje kompletnú rekonštrukciu, po ktorej bude možné ho využiť buď na celoročné bývanie, alebo ako rekreačnú chalupu. 

Chalupa, Slovany (okr.Martin) + veľký pozemok 1 285 m2

Pozemok – orná pôda, Žilina – Žilinská Lehota, 8 800 m2

Dátum pridania: 12.10.2016

Ponúkame na predaj pekný, mierne svahovitý pozemok nachádzajúci sa v Žiline, katastrálne územie Žilinská Lehota s výmerou až 8 800 m2. Pozemok je umiestnený mimo zastavaného územia a v katastri je vedený ako orná pôda. Má štvorcový tvar a rozmery cca 85 x 93 m. Prístupová cesta je spevnená – prašná, cca 200 m je vzdialená asfaltová cesta. Na pozemku sa z inžinierskych sietí nachádza elektrina.  Pozemok sa nachádza v tichej, lokalite mimo obce, v blízkosti je cintorín. Možnosť predelenia pozemku na dve časti. Cena pozemku je 10 €/m2 t.j. 88 000,-€. Výborná ponuka aj pre developerov!!!

Pozemok – orná pôda, Žilina – Žilinská Lehota, 8 800 m2

Pozemok - orná pôda, Žilina - Rosina, 1877 m2 – s možnosťou rozdelenia

Dátum pridania: 12.10.2016

Ponúkame na predaj pekný, slnečný, veľmi mierne svahovitý pozemok nachádzajúci sa v obci Rosina, okres Žilina. Pozemok má celkovú výmeru 1877 m2 a v katastri je vedený ako orná pôda. K pozemku je prístup po asfaltovej ceste. Pozemok je vhodný na výstavbu rodinného domu, prípadne viacerých rodinných domov.  Inžinierske siete: elektrika – transformátor pri pozemku, voda a plyn vzdialené cca 50 m. Pozemok je možné odkúpiť v celku, alebo ho rozdeliť na dve parcely s výmerami 591 m2 a 1133 m2.  Šírka pozemku je cca 14,5 m a dĺžka cca 130 m. V obci Rosina sa nachádza materská škola, základná škola, potraviny, autobusové dopravné napojenie, výhodou je blízkosť od centra mesta Žiliny, kde je kompletné občianske vybavenie. Cena celého pozemku je 87.000,-€.  VÝBORNÁ PONUKA!!!    

Pozemok - orná pôda, Žilina - Rosina, 1877 m2 – s možnosťou rozdelenia

Pozemok - orná pôda, Žilina - Rosina, 591 m2

Dátum pridania: 12.10.2016

Ponúkame na predaj pekný, slnečný, veľmi mierne svahovitý pozemok nachádzajúci sa v obci Rosina, okres Žilina. Pozemok má celkovú výmeru 591 m2 a v katastri je vedený ako orná pôda. K pozemku je prístup po asfaltovej ceste. Pozemok je vhodný na výstavbu rodinného domu, prípadne viacerých rodinných domov.  Inžinierske siete: elektrika – transformátor pri pozemku, voda a plyn vzdialené cca 50 m. Šírka pozemku je cca 14,5 m a dĺžka cca 40,75 m. V obci Rosina sa nachádza materská škola, základná škola, potraviny, autobusové dopravné napojenie, výhodou je blízkosť od centra mesta Žiliny, kde je kompletné občianske vybavenie. Cena pozemku je 30.000,-€.  VÝBORNÁ PONUKA!!!    

Pozemok - orná pôda, Žilina - Rosina, 591 m2

Pozemok - orná pôda, Žilina - Rosina, 1133 m2

Dátum pridania: 12.10.2016

Ponúkame na predaj pekný, slnečný, veľmi mierne svahovitý pozemok nachádzajúci sa v obci Rosina, okres Žilina. Pozemok má celkovú výmeru 1133 m2 a v katastri je vedený ako orná pôda. K pozemku je prístup po asfaltovej ceste. Pozemok je vhodný na výstavbu rodinného domu, prípadne viacerých rodinných domov.  Inžinierske siete: elektrika – transformátor pri pozemku, voda a plyn vzdialené cca 50 m. Šírka pozemku je cca 14,5 m a dĺžka cca 78 m. V obci Rosina sa nachádza materská škola, základná škola, potraviny, autobusové dopravné napojenie, výhodou je blízkosť od centra mesta Žiliny, kde je kompletné občianske vybavenie. Cena pozemku je 57.000,-€.  VÝBORNÁ PONUKA!!!    

Pozemok - orná pôda, Žilina - Rosina, 1133 m2

Výrazná zľava !Veľký pozemok, Stránske okr. Žilina, 6 107 m2

Dátum pridania: 12.10.2016

Ponúkame na predaj pekný, rovinatý až svahovitý a slnečný pozemok vo veľmi žiadanej lokalite okresu Žilina časť Stránske. Pozemok je o výmere 6 107 m2 (25 x 244,28 m ) a je prístupný spevnenou cestou, ktorú je potrebné rozšíriť. Pozemok sa dá rozdeliť aj na menšie parcely o výmere 500 – 600 m2, alebo podľa požiadaviek klienta s podielom na prístupovej ceste. Pozemok je vhodný aj pre developerskú spoločnosť, alebo aj jednotlivo.  Pozemok je vedený  ako orná pôda. V dosahu sa nachádzajú všetky IS. V okolí je dostatočná občianska vybavenosť, veľmi pekná príroda, tichá lokalita, kúpalisko cca 10 min. pešej chôdze..

Výrazná zľava !Veľký pozemok, Stránske okr. Žilina, 6 107 m2

Stavebný pozemok, Rajecké Teplice, 4 093 m2

Dátum pridania: 12.10.2016

Ponúkame na predaj pekný, mierne svahovitý a slnečný stavebný pozemok v lukratívnej časti kúpeľného mesta Rajeckých Teplíc. Pozemok je o výmere 4 093 m2 ( 26 x 160 m ) a je prístupný po verejnej komunikácii. Pozemok sa dá rozdeliť aj na menšie parcely o výmere 600 – 800 m2 podľa záujmu s tým, že by bol podiel na prístupovej ceste. Pozemok je vedený ako orná pôda, no v územnom pláne je povolená výstavba RD. V dosahu  150 m sa nachádzajú všetky IS. Možnosť využitia aj pre developerskú spoločnosť... V okolí je dostatočná občianska vybavenosť, veľmi pekná príroda, tichá lokalita...

Stavebný pozemok, Rajecké Teplice, 4 093 m2
Reality 1-20 z 48

Správa inzerátov Reality

Bezplatné pridávanie inzerátov v sekcii reality je pre občanov podmienené registráciou na portáli.

Realitné kancelárie a ostatné firmy môžu zadávať inzeráty neobmedzene prostredníctvom zakúpeného zápisu v Katalógu firiem alebo kreditným systémom prostredníctvom registrácie na portáli.

Reality na mape

Reality na mape

Priemerné ceny za m2 nehnuteľností

byty834.46 €Zostup
byty 1-izbove1016.90 €Zostup
byty 2-izbove848.95 €Zostup
byty 3-izbove775.11 €Zostup
byty 4- a viac izbove819.31 €Zostup
byty garsonky1272.75 €
domy308.59 €Zostup
novostavby693.95 €Zostup
pozemky30.83 €Vzostup

REALITY

Kupujete alebo predávate dom, byt alebo iné reality v Ružomberku? Inzerujte na stránkach mesta a váš inzerát sa zobrazí na mape mesta a aj na regionálnom portáli!

Všeobecné podmienky pridania inzerátu

 1. Prevádzkovateľ zverejní na portáloch v sieti Virtualne.sk len inzeráty písané v slovenskom jazyku
 2. V inzercii je zakázané písanie textu inzerátu VEĽKÝMI PÍSMENAMI a pred názov inzerátu vkladať medzeru a znaky ako napr. ? ! ( ) : . „ @ # © a pod. Takéto inzeráty budú zo stránky vymazané.
 3. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeniť alebo zmazať inzeráty, ktoré:
  • sa neriadia platnými zákonmi Slovenskej republiky a sú v rozpore s morálkou a dobrými mravmi
  • obsahujú alebo javia prvky národnostnej, rasovej alebo náboženskej diskriminácie alebo obsahujú informácie poškodzujúce dobré meno
  • obsahom vyzývajú k násiliu a lebo nelegálnym akciám
  • obsahujú obscénny text alebo foto
  • majú sexuálny podtext a ponúkajú erotický tovar alebo služby
  • ponúkajú drogy alebo zbrane
  • sú bez konkrétneho obsahu napr. Ponuka práce na www (názov stránky)
  • obsahujú na priložených fotografiách cenníky, textové informácie, a pod.
  • ponúkajú bezpracné a ľahké zárobky
  • sa svojim textom javia ako podvodné ponuky
  • obsahujú internetové služby a samostatné odkazy na webové stránky
  • obsahujú HTML tagy alebo iné skripty
  • ponúkajú kopírovanie diskiet, CD, DVD, letákov, dopisov, vkladanie letákov do obálok
  • ponúkajú časti tiel alebo telesné orgány
 4. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo vymazať nevhodné a duplicitné inzeráty tj. inzeráty s rovnakým textom pridané na jeden portál v krátkom čase za sebou a inzeráty zaradené do neprislúchajúcich kategórií.
 5. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo nepovoliť alebo vymazať zobrazenie obrázkov, na ktoré nemá inzerujúci zakúpené licenčné práva alebo on sám nie je ich autorom. Vkladateľ obrázkov si je plne vedomý, že za porušenie autorského zákona nesie plnú zodpovednosť a prevádzkovateľ portálu sa dištancuje od akejkoľvek zodpovednosti voči tretím osobám.
 6. Pri opakovanom porušovaní horeuvedených podmienok si prevádzkovateľ vyhradzuje právo pozastaviť inzerentovi možnosť inzerovať na portáloch v sieti Virtualne.sk
 7. Zverejnený inzerát bude na stránkach viditeľný na dobu určenú inzerantom a po tejto dobe bude automaticky vymazaný.
 8. Zrušiť inzerát pred vypršaním určenej doby inzercie môžu len registrované osoby.
 9. Tieto podmienky pre pridávanie inzerátov nadobúdajú platnosť a účinnosť v okamihu ich zverejnenia. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo tieto podmienky podľa potreby zmeniť, podobne ako aj právo meniť a vylepšovať služby poskytované v sieti Virtualne.sk a to predchádzajúceho oznámenia zmien inzerentovi a bez jeho súhlasu.

Zakúpenie kreditu pre zadávanie inzercie alebo topovanie pozícií inzerátov platí pre komerčné inzeráty firiem alebo občanov. V prípade, že má firma zakúpenú registráciu v Katalógu firiem a služieb zadávanie inzerátov je bezplatné.
Registrácia do Katalógu firiem a služieb

Občan pridáva inzeráty bezplatne. V prípade, že chce občan presunúť inzerát na vyššie pozície – do sekcie TOP INZERÁTY musí si zakúpiť kredit.

Ak chcete zadať komerčný inzerát alebo chcete topovať pozíciu občianskeho inzerátu (presunúť ho na vyššiu pozíciu v sekcii Inzercia alebo Reality) musíte si zakúpiť kredit.

Topovať inzerát - znamená posunúť ho na vyššie pozície TOP INZERÁTU v danej kategórii na podstránke Inzercia a alebo Reality - možno tak občiansky (nekomerčný inzerát pridaný zadarmo) ako aj inzerát komerčný - firemný (zakúpený prostredníctvom kreditu).

Ceny komerčnej inzercie a ceny topovania sú uvedené v príslušnom cenníku.

Postup zakúpenia kreditu:

 1. Zakúpenie kreditu – v rozklikávacom okienku Počet kreditov si nastavíte počet potrebných kreditov na zakúpenie.
 2. Po kliku na tlačítko Kúpiť sa vám vygeneruje zálohová faktúra, ktorú je potrebné uhradiť na číslo účtu predajcu inzercie uvedenom na faktúre.
 3. Váš kredit bude aktivovaný najneskôr 24 hodín od pripísania požadovanej sumy účet. O jeho aktivácii budete vyrozumený E-mailom.
 4. Od momentu aktivácie kreditu môžete zadávať komerčné inzeráty na podstránky Inzercia a Reality.
 5. Ak ste v sekcii Mojich údajoch vypísali vaše IČO, do 15 dní od pripísania platby zálohovej faktúry na účet, vám bude poštou zaslaná ostrá faktúra ako daňový doklad.

CENNÍK KOMERČNEJ INZERCIE

1 kredit = ;-ratio-; €

Cenník VEĽKÉ MESTO
dĺžka trvania inzerátu1 inzeratTOPinzerát druhé a ďalšie mesto
1 týždeň1,001,001,00
2 týždne2,001,501,00
3 týždne3,002,001,50
1 mesiac4,002,502,00
2 mesiace6,003,003,00
4 mesiace8,004,004,00
Cenník MALÉ MESTO
dĺžka trvania inzerátu1 inzeratTOPinzerát druhé a ďalšie mesto
1 týždeň0,800,800,80
2 týždne1,601,200,80
3 týždne2,401,601,20
1 mesiac3,202,001,60
2 mesiace4,802,402,40
4 mesiace6,403,203,20

Pozor topovať inzerát môžete len na meste, na ktorom ste registrovaný!

Cenník VEĽKÉ MESTOpríplatok v € za TOP
dĺžka trvania inzerátu1 mesto/ 1 inzerát
1 týždeň1,00
2 týždne1,50
3 týždne2,00
1 mesiac2,50
2 mesiace3,00
4 mesiace4,00
Cenník MALÉ MESTOpríplatok v € za TOP
dĺžka trvania inzerátu1 mesto/ 1 inzerát
1 týždeň0,80
2 týždne1,20
3 týždne1,60
1 mesiac2,00
2 mesiace2,40
4 mesiace3,20

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Ružomberok, Bešeňová, Biely Potok, Černová, Hrboltová, Ivachnová, Likavka, Lisková, Liptovská Osada, Liptovská Štiavnica, Liptovské Sliače, Liptovská Teplá, Ludrová, Štiavnička
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang