ruzomberok.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Práca, pracovné miesta, ponuky a brigády v Ružomberku a okolí

Ponuky 1-20 z 40

Ponuky práce Ružomberok a okolie

Učiteľ/ka ZUŠ

  Dátum pridania: 22.10.2016

  , Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
1323

Sociálny pracovník v Centre včasnej intervencie ZA

  Dátum pridania: 21.10.2016

 Požiadavky na zamestnanca • Vysokoškolské vzdelanie II. stupňa v odbore sociálna práca • Prax a predchádzajúce skúsenosti v odbore sú vítané Zručnosti, schopnosti Všeobecné spôsobilosti: komunikačné zručnosti schopnosť individuálne pracovať- samostatnosť schopnosť tímovej spolupráce v rámci multidisciplinárneho tímu pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti, tvorivosť) schopnosť stanovovať si priority a schopnosť efektívneho časového manažmentu Cudzie jazyky: Anglický jazyk B1 Počítače: Microsoft Office – pokročilá Vodičský preukaz B – aktívny vodič Odborné požiadavky: Orientácia a znalosti sociálneho zákona Orientácia v kompenzáciách pre rodiny s deťmi od 0 -7 rokov Znalosti o opatrovateľských príspevkoch Osobnostné predpoklady empatia asertivita emocionálna stabilita flexibilita zodpovednosť samostatnosť

Osobný bankár - Ružomberok

  Dátum pridania: 20.10.2016

 ekonomické zameranie , V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu zašlite prosím Váš profesijný životopis cez portál profesia alebo prostredníctvom našej webovej stránky https://www.primabanka.sk/kariera/volne-pracovne-pozicie.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Kuchár

  Dátum pridania: 20.10.2016

 Kuchár , Svoj Životopis s fotografiou, Žiadosť o prijatie do zamestnania a Motivačný list nám pošlite na gastro.yvex@gmail.com

Vonkajšia obsluha čerpacej stanice Shell

  Dátum pridania: 17.10.2016

 Prijmeme do trvalého pracovného pomeru zamestnanca na pracovnú pozíciu - vonkajšia obsluha čerpacej stanice Shell s nástupom ihneď.

Pracovník/čka obchodnej prevádzky

  Dátum pridania: 16.10.2016

  , Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov.

Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Ekonom-finan.firma hľadá šikovných ľudí: managér,š

  Dátum pridania: 15.10.2016

 Ekonom-finan.firma hľadá šikovných ľudí: managér,špecialista Hľadáme šikovných a ambicióznych mladých ľudí na doobsadenie prac. miesta managér - špecialista kompletného ekonom-finanč. trhu. Pracovná náplň je zameraná na prácu s klientmi - kompletné finan-ekonom. kontroly a na managérske pozície - kariérny rast. HPC/VPC, rekvalifikácia grátis. - flexibilný pracovný čas - odborná pomoc profesne starších kolegov a kvalitný systém vzdelávania (bezplatná rekvalifikácia) - reprezentatívne priestory v centre mesta - možnosť garantovaného kariérneho rastu Ak sa chcete uchádzať o tieto pozície, zašlite životopis na mail zidekova.manager@gmail.com. Na pohovor budú pozvaní len vybraní záujemcovia, tel. +421 911 149 465.

Pracovník autoumyvárne

  Dátum pridania: 15.10.2016

  , Životopis s motivačným listom zašlite výhradne na uvedenú mailovú adresu.
Ďakujeme všetkým, ktorí tak urobia, kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.
Zaslaním životopisu dávate súhlas na spracovanie osobných údajov podľa zákona č. 428/2002 Z. z. a to až do odvolania písomnou formou.

Predajca

  Dátum pridania: 14.10.2016

  , V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu zasielajte svoj životopis a motivačný list na e-mailovú adresu automatex@automatex.sk.

Predavač v očnej optike MANIA Original

  Dátum pridania: 14.10.2016

  , žiadosti spolu so životopisom zasielať e-mailom na adresu : praca@reginaimport.sk, do predmetu správy uviesť:"meno uchádzača, predavač "
Tešíme sa na všetky doručené životopisy, na osobné stretnutie budeme telefonicky pozývať len vybraných kandidátov. Za porozumenie ďakujeme.

Pracovník infocentra

  Dátum pridania: 14.10.2016

  , V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše životopisy na nižšie uvedený mail.

U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov.

V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.

Za pochopenie ďakujeme.

Poradca Raiffeisen banky pre Ružomberok

  Dátum pridania: 14.10.2016

  , Raiffeisen banka Slovensko je súčasťou Tatra banky, a. s.
Obsadzovanie voľných pozícií pre Raiffeisen banku zabezpečuje personálne oddelenie Tatra banky.
Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Ak bude Váš profil vyhovovať požiadavkam, telefonicky vás pozveme na pracovný pohovor. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem a tešíme sa na spoluprácu s úspešnými kandidátmi.
%link%

Nočný recepčný

  Dátum pridania: 14.10.2016

  , V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše životopisy na nižšie uvedený mail.

U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov.

V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.

Za pochopenie ďakujeme.

Klientský poradca- Ružomberok - trvalý pracovný pomer

  Dátum pridania: 14.10.2016

  , Ak Vás ponuka zaujala, pošlite prosím motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom na e-mailovú adresu uvedenej kontaktnej osoby. Do predmetu e-mailu uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.
Kontaktovať a viesť v databáze budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky danej pozície. V prípade, že máte záujem byť vedená/ý v databáze uchádzačov o zamestnanie v našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou Vašich osobných údajov podľa Z.č.122/2013 v nasledovnom znení:

„Týmto dávam súhlas spoločnosti KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group so spracovaním mojich osobných údajov, uvedených v týchto dokumentoch (životopis, motivačný list, a pod.), pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona č.122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení po dobu 12 mesiacov. Zároveň čestne prehlasujem, že všetky mnou uvedené údaje sú pravdivé."

Asistent predaja v špecializovanej predajni SUPER ZOO - Ružomberok

  Dátum pridania: 14.10.2016

 Obchod, Chovateľstvo

Pokladník/predavač - Ružomberok (pozícia je vhodná pre absolventa)

  Dátum pridania: 14.10.2016

  , V prípade záujmu o uvedenú pozíciu pošlite Váš štruktúrovaný životopis spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov na nižšie uvedenú emailovú adresu.

Týmto udeľujem súhlas so spracúvaním mojich osobných údajov uvedených v profesijnom životopise poskytnutých spoločnosti Pepco Slovakia, spol. s r.o. so sídlom Röntgenova 26, 851 01 Bratislava podľa zák. č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len „zákon č. 428/2002 Z. z.“) na účely sprostredkovania zamestnania. Súhlas so spracúvaním osobných údajov platí do doby jeho písomného odvolania. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.

Učiteľ/ka ZŠ (1. stupeň)

  Dátum pridania: 14.10.2016

  , Rozsah úväzku
72% (zastupovanie počas rodičovskej dovolenky)

Počet študentov školy
155

Predavač/pokladník v obchode s obuvou CCC pre predajňu v Ružomberku (plný aj skrátený úväzok)

  Dátum pridania: 14.10.2016

 obchodné, ekonomické , Pozícia je vhodná aj pre OSOBY SO ZDRAVOTNÝM POSTIHNUTÍM.

V prípade záujmu pošlite svoj životopis pomocou odpovedajúceho formulára "Poslať spoločnosti životopis".

V prípade, že Vás nebudeme kontaktovať do 4 týždňov od prijatia Vášho životopisu, bola daná prednosť inému/inej uchádzačovi/uchádzačke. Ďakujeme za pochopenie.

Vedúca pozícia v obchode s obuvou CCC v Ružomberku

  Dátum pridania: 14.10.2016

 obchodné, ekonomické , Predajňu s obuvou CCC v Lučenci otvoríme v decembri 2016.

V prípade záujmu pošlite svoju žiadosť spolu so životopisom pomocou odpovedajúceho formulára "Poslať spoločnosti životopis". V prípade, že Vás nebudeme kontaktovať do 4 týždňov od prijatia Vašej žiadosti, bola daná prednosť inému uchádzačovi.

Ďakujeme za pochopenie.

Čašník/Servírka

  Dátum pridania: 14.10.2016

 Čašník/Servírka , Životopisy prosím posielať na náš e-mail.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Vyžadujeme platný zdravotný preukaz. Vyučený v gastronómii alebo v potravinárstve, treba doniesť kópiu výučného listu alebo maturity.Ostatní musia mať hygienické minimum, čiže osvedčenie o odbornej spôsobilosti pri práci s potravinami.

Ponuky 1-20 z 40

Správa ponuky práce

Pridajte bezplatne inzerát do sekcie Hľadám prácu.

Pridajte bezplatne inzerát do sekcie Ponúkam prácu.

Ak máte záujem váš občiansky inzerát upravovať, vymazať alebo chcete pridať firemný inzerát do sekcie Ponúkam prácu registrujte sa na portáli.

Ponuky práce

Ponúkate alebo hľadáte prácu v Ružomberku a okolí? Využite regionálnu ponuku práce na internete!

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Ružomberok, Bešeňová, Biely Potok, Černová, Hrboltová, Ivachnová, Likavka, Lisková, Liptovská Osada, Liptovská Štiavnica, Liptovské Sliače, Liptovská Teplá, Ludrová, Štiavnička

Podmienky pridania inzerátu

 1. Prevádzkovateľ zverejní na portáloch v sieti Virtualne.sk len inzeráty písané v slovenskom jazyku
 2. V inzercii je zakázané písanie textu inzerátu VEĽKÝMI PÍSMENAMI a pred názov inzerátu vkladať medzeru a znaky ako napr. ? ! ( ) : . „ @ # © a pod. Takéto inzeráty budú zo stránky vymazané.
 3. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeniť alebo zmazať inzeráty, ktoré:
  • sa neriadia platnými zákonmi Slovenskej republiky a sú v rozpore s morálkou a dobrými mravmi
  • obsahujú alebo javia prvky národnostnej, rasovej alebo náboženskej diskriminácie alebo obsahujú informácie poškodzujúce dobré meno
  • obsahom vyzývajú k násiliu a lebo nelegálnym akciám
  • obsahujú obscénny text alebo foto
  • majú sexuálny podtext a ponúkajú erotický tovar alebo služby
  • ponúkajú drogy alebo zbrane
  • sú bez konkrétneho obsahu napr. Ponuka práce na www (názov stránky)
  • obsahujú na priložených fotografiách logá firiem alebo registrované ochranné značky, cenníky, textové informácie, a pod.
  • ponúkajú bezpracné a ľahké zárobky
  • sa svojim textom javia ako podvodné ponuky
  • obsahujú internetové služby a samostatné odkazy na webové stránky
  • obsahujú HTML tagy alebo iné skripty
  • ponúkajú kopírovanie diskiet, CD, DVD, letákov, dopisov, vkladanie letákov do obálok
  • ponúkajú časti tiel alebo telesné orgány
 4. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo vymazať nevhodné a duplicitné inzeráty tj. inzeráty s rovnakým textom pridané na jeden portál v krátkom čase za sebou.
 5. Pri opakovanom porušovaní horeuvedených podmienok si prevádzkovateľ vyhradzuje právo pozastaviť inzerentovi možnosť inzerovať na portáloch v sieti Virtualne.sk
 6. Zverejnený inzerát bude na stránkach viditeľný na dobu určenú inzerantom a po tejto dobe bude automaticky vymazaný.
 7. Zrušiť inzerát pred vypršaním určenej doby inzercie môžu len registrované osoby.
 8. Tieto podmienky pre pridávanie inzerátov nadobúdajú platnosť a účinnosť v okamihu ich zverejnenia. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo tieto podmienky podľa potreby zmeniť, podobne ako aj právo meniť a vylepšovať služby poskytované v sieti Virtualne.sk a to predchádzajúceho oznámenia zmien inzerentovi a bez jeho súhlasu.
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang